Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Купити Лампочки

Як купити лампочки і заощадити на оплаті за світло?
Будь тлумачний господар будинку або квартири знає, що лампочка прямо впливає на витрати за електроенергію. Хоча б тому, що вона може бути включеною чи ні. Якщо без жартів, то тип лампи прямо пропорційний споживанню енергії світловим приладом. Якщо купити лампу з великою витратою, не розрахувавши ефективність, можна влетіти в копієчку. Тому, ми пропонуємо вам ознайомитися з порадами співробітників інтернет-магазину Light House, які допоможуть вам правильно замовити лампочки онлайн Подробнее...

Усі категорії
13 грн.
210 грн.
Для початку розберемося, яка взагалі може бути лампа. При сьогоднішньому розмаїтті в продажу кожен інтернет магазин лампочок має сотнями різних видів. Почнемо з того, що їх розрізняють за принципом роботи і призначенню. Стандартний каталог лампочок включає:
• світлодіодні;
• люмінесцентні;
• галогенні;
• електричні лампи розжарювання.
Щоб зрозуміти, які лампочки купити собі додому, варто детально вивчити кожен з видів.
Світлодіоди
Світлодіодна лампа купити яку сьогодні можна по цілком адекватною ціною, має масу приємних переваг. Термін служби коливається від 3 до 5 років, багато виробників дають гарантію і на 10 і 15 років. Такі електричні лампочки купити вигідно для приватних будинків і квартир, так як вони споживають мало електреенергіі. На відміну від стандартної едісонкі, світлодіоди працюють при потужності від 3 Вт до 20 Вт. це вкрай мало в порівнянні зі звичними 60-100 Вт. При цьому така лампочка ціна якої в 5-6 разів вище, дає в 10-15 разів могутніше світловий потік. Це означає, що її витрата нижче в 6-10 разів, а продуктивність вище в десятки разів. Такі електролампи купити вигідно для економії на оплаті рахунків за комунальні послуги, так як вже через 2-3 місяці їх вартість повністю окупитися.
Світлодіодні лампочки інтернет магазин Light House пропонує в сучасному і класичному дизайні. Вони більше підходять за стилем до напрямів техно, мінімалізм, контемпорарі, конструктивізм, так як мають однотонну забарвлення, стриманий дизайн у вигляді простого білого матового кулі. Однак, останнім часом продаж лампочок доповнилася ще одним видом - світлодіодні філаментні. Їх вартість трохи вище, однак в них з'єднані два властивості: сучасні освітлювальні технології і елегантна естетика. Завдяки класичного вигляду, вони доповнюють традиційні напрямки. За зовнішнім виглядом вони нагадують старі едісонкі. Відрізняються від стандартних діодів наявністю світяться труб - філаментів. Через більш складної конструкції, якою володіє лампа ціна на НЕ нё трохи вище.
Люмінесцентні лампочки для світильників
Каталог ламп також включає пристрої у вигляді трубочок або спіралей. Перші потрібні для комплектації настільних, настінних і стельових світильників. Такі лампи дають яскравий, холодний денне світло. Люмінесцентні електричні лампочки вигідні для освітлення великих територій, так як зазвичай вони довгасті і високоефективні. Спіральні лампочки встановлюють в люстри зі стриманим сучасним дизайном. Можна купити лампочки дешево з таким принципом роботи і для квартири, і для офісу. Їх ще називають енергозберігаючими. Вартість лампочки люмінесцентної нижче, ніж, диодной, однак за ККД вона також поступається. Енергозберігаючі лампи були популярні до того, як можна було світлодіодні можна було купити лампочки в інтернет магазині. Сьогодні в побуті їх намагаються уникати через склад: всередині колби знаходяться пари ртуті. Це означає, що вона вимагає спеціальної утилізації після закінчення терміну експлуатації.
Через особливого холодного відтінку світлових променів їх не рекомендують встановлювати в дитячих кімнатах, садках, школах. Для повсякденного використання вони також навряд чи підходять. Найбільше енергозберігаючі лампочки доречні в будівлях фабрик, заводів, офісів і різного роду служб. У робочих кабінетах вони підтримують ясність розуму і бадьорість. Однак, органи зору можуть швидко втомлюватися. Також у них трохи гірше перенесення кольорів, тому небажано монтувати їх в студіях художників, галереях і кабінетах дизайнерів. Дуже вдалий вибір люмінесцентного освітлення в ювелірних, часових, взуттєвих майстерень, коли необхідний якісний світло в роботі з дрібними деталями.

Чи підходять галогенні лампочки для дому
В принципі, купити лампочки для будинку можна будь-якого типу. При замовленні онлайн варто враховувати лише ціну, характеристики, розмір цоколя і потужність. Галогенки мають свої особливості використання. В основному, їх беруть для виробничих, офісних і складських приміщень, де не потрібен постійний яскраве світло. Вони служать довше, ніж стандартні лампи розжарювання за рахунок парів галогенів всередині колби. Атоми йоду і брому повертають перегорілі частки вольфраму назад на нитку, що підтримує працездатність пристрою. Згодом таке джерело світла може мутнеть і утворювати ефект мерехтіння. Вони недорогі і прості у використанні і установці.
Величезним плюсом галогенок є те, що у більшості з них є що відображає ковпак всередині колби. Він направляє світловий потік прямо вниз, що забезпечує максимальну ефективність світіння. Завдяки такому прийому сила світла збільшується в два рази. Мінусом таких ламп є відносно невеликий термін служби. Вони поступаються светодиодам, але перевершують звичайні електролампи.
Лампочки розжарювання поступово відходять в минуле. Сьогодні продовжують користуватися ними тільки в цілях економії, так як ціна нижче всіх вищезгаданих видів 3-5 разів. проте їх термін служби ледь доходить до одного року, що вкрай мало. Споживають від 60 до 120 Вт, а це в десятки разів більше, ніж діоди. Сьогодні їх використовують тільки в якості оформлення приміщень в стилі ретро або лофт, в яких доречні будь-які предмети старовини. Для таких випадків навіть створені спеціальні лампи едісонкі старого зразка. А для класичних люстр у вигляді канделябрів, настінних бра-свічників або факелів підходить лампочка свічка купити онлайн яку можна також в Light House.