Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Лампи Едісона

Ретро-лампочка Едісона
Для інтер'єру в стилі лофт або ретро лампи Едісона стануть ідеальним доповненням. Вони відтворюють вигляд першого освітлювального приладу. Вантажні лампи Едісона мають прозорий корпус, через який чітко видно характерну вольфрамову нитку. Композиція внутрішніх елементів може бути різною, що також виділяє їх від звичайних. Якщо ви хочете відтворити інтер'єр кімнати початку 20 століття, рекомендуємо купити ретро лампи Едісона. Вони також доповнюють такі стилі інтер'єру:
● Промисловий;
● Техно;
● Вінтаж;
● Мінімалізм;
● Еко-стиль;
● Кантрі Подробнее...

210 грн.
200 грн.
210 грн.

Немає в наявності

210 грн.

Найчастіше їх купують з метою прикрасити кімнату і підтримати стильове єдність в освітлювальних приладах. Але коли потрібно поєднати декоративність і функціональність, підійде світлодіодна лампа Едісона. Вона виглядає точно так само, як і прообраз сучасної лампочки, але замість нитки у неї діоди. Економічність і оригінальний зовнішній вигляд лід лампи Едісона дозволяє використовувати її, не переживаючи за зростаючий витрата електроенергії. Вона підійде в кафе, арт-простору, галереї, офіси, адміністративні будівлі. Також лампочка без плафона впишеться в квартиру-студію, бар, письменницький кабінет.
Слід купити лампи Едісона для світильників по старовину, з патиною, іржею, з міді, дерева або латуні. Її можна вішати навіть без люстри. Різноманітність форм колби робить її самостійним предметом декору. Ретро-лампочка працює від мережі 220В. Світлодіодні варіанти моделі набагато більш енергоефективні та довговічні. Але якщо ви плануєте просто прикрасити приміщення, а не зробити освітлення ретро лампочками основним, то підійдуть і класичні моделі з ниткою розжарювання.