Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Лампи енергозберігаючі

Енергозберігаючі лампочки
Простий спосіб економити на електриці кожен день, не вимикаючи постійно світло в приміщенні - встановити енергозберігаючі лампи по всьому будинку. Ефективність їх роботи неважко порахувати навіть без фінансової освіти. Лампа енергозберігаюча має термін експлуатації в 7-8 разів перевищує лампи розжарювання, яка працює до 1000 годин. Виходить, що звичну едісонку слід замінювати 1 раз в 5,5-6 місяців, тоді як економ лампи доводиться замінювати 1 раз в 3,5-4 роки Подробнее...

За цей час лампочки енергозберігаючі зберігають приблизно 5000 грн, що вже дає можливість відкласти ці гроші на що-небудь корисне, ніж викидати на оплату витраченого електрики.
Можливість скоротити витрати обумовлена ​​низьким споживанням енергії. Щоб засвітилася звичайна електролампа, потрібно в середньому 60-100 Ватт. Щоб отримати такий же світловий потік від лампочки економки достатньо всього 20 Ватт. Це означає, що за одну годину однолампових люстра споживає всього 0,02 кВт, на відміну від звичних 0,1кВт. Можливість такої суттєвої економії обумовлена ​​принципом роботи лампи економки. У технічній номенклатурі її називають люмінесцентної. Економка лампа складається з колби в формі U-трубки, усередині якої знаходиться інертний газ і пари ртуті. Светоелементом є катод, який перетворять електричну енергію в ультрафіолетове світіння. Останнє проходить через люмінофор ставати видимим і корисним для людських органів зору.
Наскільки вигідно купити енергозберігаючі лампочки додому
Перш, ніж купити економ лампочки, слід розібратися в їх перевагах і недоліках. Інтернет-магазин Light House пропонує замовити онлайн будь-які відповідні моделі, однак перед цим ознайомитися з їх характеристиками. Лампочка енергозберігаюча, перш за все, має такі переваги:
• на все економ лампи ціна включає гарантію на 1 рік, що дозволяє замінити передчасно перегоріла або зламати на нову безкоштовно;
• вони погано нагріваються, тому їх можна ставити в пластикові плафони і натяжні стелі;
• їх вартість окупається 80% -ної економією на оплаті за електроенергію;
• не вимагають частої заміни, як звичайні електролампи;
• енергозберігаючі лампочки - це м'який, рівний світло без помутнінь і миготіння;
• широкий вибір колірної температури і спектрів.
Єдине, що може зупинити вас купити енергозберігаючу лампу, це особливі вимоги до утилізації. У всіх моделей, які є у продажу в інтернет-магазинах або в салонах світла, всередині колби знаходяться пари ртуті. Вони небезпечні для людини і для атмосфери, тому економ лампочка не піддається звичайній переробці. Також її ні в якому разі не можна викидати у звичайний бак. Тому, перш ніж зробити замовлення на економ лампочки ціна яких також в 10 разів більше звичних нам ламп розжарювання, зважуйте всі за і проти. Краще не ставити їх в дитячі кімнати і спальні. Вони дають яскраве світло переважно холодної або нейтральної кольорової температури - від 4000 К. Таке світло може з часом дратувати очі. Однак, для інших приміщень в цьому є свої плюси.

Куди краще купити економні лампочки
У зв'язку зі своєрідним світловим потоком, купити лампи енергозберігаючі рекомендують для офісних приміщень, виробничих будівель, кабінетів, складів, магазинів, торгових центрів і вітрин. Такий спектр бадьорить і налаштовує на продуктивну роботу. Крім того, світло не спотворює кольори, тому купити лампочки економки можна в майстерні художників, дизайнерів та інших майстрів. Індекс передачі кольору (Ra) у них може бути вище 90. Це означає, що на енергозберігаючі лампи ціна виправдана максимально якісним освітленням. Такий високий коефіцієнт передачі кольору говорить про те, що предмети в приміщенні, в якому світить лампа економ, мати таку ж гаму відтінків, як і при сонячному світлі.
Різноманітність форм і розмірів дозволяє купити лампочку економку для будь-якої мети. Довгасті трубки ефективно ставити у великих коридорах, залах і холах. Вони охоплюють простору територію і направляють світло в різні боки. Вартість дозволяє економ лампочки купити онлайн відразу для всіх кабінетів в офісі. Для власника бізнесу це істотне скорочення статті витрат за світло, яка особливо відчутна при великих масштабах роботи. Для квартир поменше є моделі у вигляді закручених спіралей, які з легкістю поміщаються в люстри і світильники. Єдиний їхній недолік при цьому - невеликий конфлікт за стилем з класичним дизайном. Форма люмінесцентних електроламп не сполучається з традиційними фігурами в класиці і неокласика.
Лампочка економка ціна якої цілком доступна для сучасних ремонтів підходить в нові технологічні стилі. Її легко можна вписати в лофт, конструктивізм і мінімалізм. Якраз закручені впорядкованим або химерним чином трубки нагадують декоративні елементи, створені за законами цих напрямків. Перероблені промислові предмети, нетрадиційні форми, несподіване застосування, здавалося б, звичайних побутових речей. Саме тому економки доречні в мінімалістських оформленнях для кімнат. Однак, вони виглядають недоречно в екостилі, кантрі, скандинавському і середземноморському інтер'єрі. А також їх не можна вписати в аристократичні оформлення - бароко, рококо, ампір.
Вони виглядають грубо і прогресивно, що недоречно в традиційних, консерваторських дизайнах. Головне в лампі-економці не зовнішній вигляд, а її щоденна вигода і користь. Правильно підібраний спектр, колірна температура тільки покращує життя всім, хто знаходитися в будинку. В цьому випадку, зовнішній вигляд приладу відходить на другий план. А ось те, як виглядають предмети, обробка стін, шпалери, підлогу, оббивка меблів і штори при такому світлі вкрай важливо. Тому, відтінок світіння варто підбирати ще й під колірну гамму кімнати. Наприклад, білі стіни не будуть вигідно виглядати при теплій підсвічуванні, а пастельні тони краще висвітлювати, як раз-таки, теплим, майже жовтим спектром.