Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Лампи галогенні

Галогенні лампи
Підбираючи економний і ефективний джерело світла дизайнери інтер'єру часто застосовують в оформленні галогенові лампочки. Вони перевершують за споживчими властивостями звичайні електролампи і тому все міцніше входять в наше життя на заміну простим, дешевим і неефективним приладів. Галогенні лампи відрізняється від звичної нам з дитинства лампочки матеріалом колби, тиском, принципом роботи і різноманітністю форм і розмірів. У неї набагато ширше область застосування, так як через підвищений терміну служби і більшої ефективності їх встановлюють в робочих приміщеннях, в офісах і на складах, а також в житлових будинках Подробнее...

13 грн.
13 грн.
13 грн.
Лампа галогенна володіє такими перевагами:
• дає в два рази більше світла - 13-25 Лм / Вт - при тому ж енергоспоживанні, як і звичайні едісонкі;
• термін служби в 2-4 рази більше;
• приємний білий світ, близький за спектром до сонячного;
• різноманітність розмірів дозволяє застосовувати до всіх видів світильників;
• стабільний світловий потік -металлогалогенние лампи не мутніють і не починають блимати згодом;
• електробезпеки через низької напруги при роботі;
• поліпшена передача кольору;
• різноманітність видів дозволяє втілити будь-яку дизайнерську ідею;
• міцна колба дозволяє збільшити тиск і зменшити розміри при тій же світловіддачі, що робить її ударопрочной.
Купити галогенові лампи можна онлайн в нашому інтернет-магазині Light House. У продажу є всі види залежно від цоколя: лінійні, круглі, з відбивачами, фігурні і капсульні. Лампа галогенова гідна заміна неефективним едісонкам, при цьому вартість практично не відрізняється. Їх можна брати з діаметрів в 5 разів менше, але отримувати ту ж потужність. Це актуально для невеликих світильників, де галогенова лампочка поміщається тільки якщо вона зовсім мініатюрних розмірів. Їх використовують для контурної підсвічування, акцентованого освітлення вітрин, стелажів, картин і дзеркал. Через якісної передачі кольору рекомендують галогенні лампи купити в майстерні художників, дизайнерів і фотографів.

Як правильно купити галогеновую лампу
 Якщо ви вирішили купити галогенові лампи для дому, то не міняйте своє рішення, порівнявши ціни. Така покупка заощадить вам гроші на оплату за електрику, тому що при тій же витраті виділяється світла в два рази більше. На галогенні лампи ціна виправдана їх міцної і складною конструкцією: в середині кварцової колби вставлена ​​вольфрамова спіраль, яка через що знаходиться всередині газу галогенів йоду і брому довше залишається працездатною. Особливий матеріал колби робить її стійкішою до внутрішнього тиску, яке підвищують для поліпшеної циркуляції газів. Завдяки цьому лампочки галогенові всередині містять повний цикл життєдіяльності атомів вольфраму: вони повільніше опадають на дно колби, а потім парами галогенів повертаються назад на нитку.
Таким чином, принцип роботи подовжує життя приблизно на 2000-4000 годин, при цьому не дозволяє дрібним частинкам осідати на стінках. Лампочка галогенова довго залишається прозорою і чистою. Вартість дозволяє галогенні лампи купити в усі кімнати будинку, особливо, якщо в квартирі переважно високі стелі і великі площі. При тій же кількості светоелементом вдасться домогтися більш якісного висвітлення. Залежно від призначення, можна використовувати різні галогенові лампи для будинку:
1. Лінійні. Являють собою скляну трубку різної довжини. Лінійна галогенна лампа дуже потужна, від 1 до 20 кВт. Використовуються в основному для прожекторного освітлення, так як в квартирах їх яскраве світло дратує органи зору. Лінійна галогенна лампа споживає багато електроенергії.
2. Із зовнішнього колбою. Сама лампочка галогенна - це мініатюрна кварцова колба, яку вже можна самостійно використовувати. Зовнішня оболонка додає їй звичного вигляду і захищає від перепадів температур. Вони бувають прозорі, матові, молочні. У них є вбудований перетворювач, тому можна купити лампу галогенну без захисного блоку.
3. Рефлекторні. У продажу є галогенні лампи розжарювання спрямованого світла. Вони оснащені відбивачем, який збирає світловий пучок і направляє його в задану локацію. Невелика галогенна лампочка розташована в центрі конусного відбивача, тому всі промені відбиваються від поверхні і падають вниз.
4. Капсульні. У продажу є мініатюрні електролампи без зовнішньої сфери. Вони застосовуються для вбудованих в меблі або стіни світильників, підсвічування вивісок, дзеркал, картин та полиць. Їх ще називають в народі пальчиковими.
Якщо лінійні галогенні лампи підходять для установки в офісах і громадських будівлях, то купити лампочки галогенові з зовнішньої колбою можна в будь-яку кімнату в квартирі. Вони зменшують шкоду від ультрафіолетового опромінення від галогенного світла. Пальчикові можна ставити в світильники без захисного скла, сучасні багатолампові люстри з маленькими скельцями. Вони підходять до всіх незвичайним освітлювальних приладів. Рефлекторні часто встановлюють на натяжних стелях, щоб захистити їх перегрівання. Відбивач відводить тепло і ультрафіолет від полімерного покриття. У нашому інтернет-магазині можна замовити онлайн будь-яку з названих видів.
Особливості вибору
У продажу є різні типи галогенок залежно від потужності, яскравості і колірної температури. Залежно від передбачуваного приміщення, вибирають різну кольорову температуру. Для дитячої кімнати підбирайте теплий спектр, от 3000 до 3500 К. Для офісів, кухні, ванної кімнати підійде спектр, близький до денного світла - 4000-4500 К. Все, що вище - не підходить для домашнього, повсякденного використання і краще залишити для робочого простору. На галогенові лампочки ціна залежить від заявленої потужності. Вона вимірюється в вольтах. Також можна уточнити такий показник, як Лм / Вт. Це та кількість світла. Яке виділяють галогенні лампи, споживаючи 1 Ватт.
При монтажі враховуйте, що вони сильно нагріваються і слід їх ставити подалі від легкозаймистих матеріалів. Також пам'ятайте про те, що до колби бажано не торкатися, вона дуже чутлива до всякого роду забруднень.