Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Люстри декоративні

Декоративні люстри
Гармонійний, вивірений за стилем і практичний інтер'єр складається з безлічі самодостатніх деталей, які разом створюють єдину композицію. Люстри декоративні служать центральним елементом, віссю навколо якої компонуються всі предмети декору, меблі та зони приміщення. За допомогою підібраного по стилю декору підкреслюються особливості напрямки, розставляються акценти, виділяються переваги і ховаються недоліки. Щоб правильно купити декоративну люстру, варто врахувати особливості інтер'єру, характеристики електроприладу і правила їх поєднання Подробнее...

7 682 грн.
5 512 грн.
12 803 грн.
2 709 грн.
5 121 грн.
3 298 грн.
3 472 грн.
3 125 грн.
8 203 грн.
6 206 грн.
5 642 грн.
3 472 грн.
8 333 грн.

Є в наявності

6 423 грн.
2 914 грн.
В інтернет-магазині Light House є в продажу сотні видів світильників, які розрізняються за методом кріплення, матеріалу арматури, плафона, принципом роботи. Щоб вибрати онлайн і зробити хороший замовлення, враховуйте поради від спеціалістів.
Ціна декоративної люстри залежить від усіх зазначених вище параметрів. Щоб не помилитися і не переплатити за не зовсім підходить модель, ознайомтеся в цій статті з основними моментами. За типом кріплення є три великі групи світильників:
• підвісні;
• накладні;
• вбудовані.
Люстри підвесних декоративні вважаються найкрасивішими. Вони кріпляться до стелі на відстані від 10 до 50 см і більше за допомогою ланцюга, троса, струни, волосіні або власника. Її можна наблизити до потрібних об'єктів в кімнаті, наприклад, до столу, екрану, дзеркала. Купити люстру підвісну декоративну можна в вітальню у вигляді багатоярусного канделябра з сучасним дизайном. Якщо його доповнити лампами-свічками, то такий ансамбль створить чарівний настрій у найбільшій і гостинній кімнаті будинку. Декоративні люстри для вітальні відрізняються особливою красою і оригінальністю, так як їх основне завдання - дарувати естетичну насолоду, підтримувати стиль інтер'єру і підкреслювати хороший смак власників. Вона часто ставати свідченням розкоші та заможності мешканців. Багато хто хоче купити декоративну люстру для залу настільки шикарну, щоб підкреслити свій соціальний статус і рівень доходу. Однак, тільки гармонійне поєднання важливіше дорожнечі і дійсно підкреслює вишуканий смак і багатство.
Декоративні люстри в зал можуть бути і накладними з невеликими оригінальними плафонами. У таких випадках їх встановлюють не в центрі кімнати, а по периметру. Якщо приміщення велике, то краще купити декоративну люстру в зал вбудованого типу. Це компактні світильники, які не займають багато місця і можна встановлювати комплектами, розділяючи зони. Люстри купити декоративні можна і в спальню. У царстві сну доречні моделі з щільними темними плафонами, які приглушують яскраве світло і дають відпочинок очам. Можна купити декоративну люстру недорого для ванної кімнати. Вони часто накладного типу, адже така конструкція перешкоджає попаданню води в деталі корпуса. Вони одночасно виглядають красивіше, ніж пересічні компактні світильники.
Купити недорого декоративну люстру можна в інтернет-магазині Light House. Якщо замовити світильники онлайн, вони набагато дешевше, ніж в роздрібних магазинах. Завдяки такій можливості, є шанс придбати комплект в єдиному стилі. Гармонійно оформлене освітлення перетворює будь-яке приміщення. Красиві декоративні люстри бувають з дизайном в певному стильовому напрямку:
1. Класика. Це традиційний невеликий канделябр або модель з білими, прозорими або кришталевими плафонами.
2. Модерн. Стильні декоративні люстри незвичайних, іноді дивних форм, які дивують і радують.
3. Техно. Чорна декоративна люстра купити яку можна спеціально під такий інтер'єр точно передає особливості стилю - прості, однотонні, грубі кольору, симетрія і чітка геометрія.
4. Лофт. Підійдуть будь-які несподівані поєднання матеріалів і предметів - в цьому дизайні можна створювати креативні речі з підручних засобів.
5. Авангард. Незграбні форми, абстракції і асиметрія - ось основні закони такого оформлення. Для нього можна декоративну люстру замовити самих неабияких форм.
У продажу є недорогі декоративні люстри від EGLO, Globo, Feron, HOROZ ELECTRIC, Imperium Light. Вироби від перевірених виробників гарантують довговічність, якісне світло і високу енергоефективність. Краще заплатити за хороший прилад, ніж оплачувати колосальні рахунки за електроенергію. Ціни декоративних люстр залежать від матеріалів виготовлення і принципу роботи. У продажу є прилади зі сталевими арматурами, вартість яких трохи вище. Однак, в порівнянні з пластиковими, у яких більш низька ціна, вони стійкіші до нагрівання і деформацій.
Також є моделі на дерев'яних власниках, з плетеними корпусом, кришталевими підвісками. Вони виглядають дорого і вишукано. Вартість варіантів з дорогих незвичайних матеріалів виправдана незвичністю виконання і захопленням гостей.