Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Люстри-свічі

Люстри свічі
Люстра зі свічками - це сучасне втілення старовинних громіздких канделябрів. Це світильник, який комплектується лампочками у вигляді свічок або спочатку має плафони в формі вогника. Люстри свічки купити можна в вітальні, спальні, коридори, холи. Вони підходять в будь-яке приміщення в багатому класичному стилі. Вигідно виглядає люстра зі свічками в інтер'єрі бароко, рококо, ампір, ар-деко, класицизм, неокласика, арт-нуво. Часто її встановлюють в кімнати в дизайні еклектика Подробнее...

3 471 грн.
8 944 грн.
1 085 грн.
2 929 грн.
9 114 грн.
12 065 грн.
7 421 грн.
3 839 грн.
1 910 грн.
7 378 грн.
10 590 грн.
6 770 грн.
4 904 грн.
2 139 грн.
5 902 грн.
Люстри свічки Київ настільки популярні через відсилання до старовини. Антикварні предмети коштують дорого, через це міцно увійшли в сучасні житла.
Люстра у вигляді свічок в поєднанні з різьбленими поручнями, меблями, рамками з натуральних дорогих порід дерева виглядає дуже аристократично. Щоб підкреслити ансамбль, слід додати золоті рами на дзеркала, бронзові свічники і власники, важкі оксамитові гардини з ламбрекенами. До такого інтер'єру підійдуть шовкова оббивка на меблі. Зазвичай її роблять в червоних, рожевих, коричневих, темно-помаранчевих тонах. Купити люстру зі свічками можна і в менш розкішні дизайни. В ар-деко менше багатих деталей, для цього напрямку важливіше елегантність і витонченість. Для нього використовують світлі пастельні тони, тому підійде люстра свічки біла або золотого світла з гладкими глянцевими поверхнями.

Як обрати?
В інтернет-магазині Light House є величезна різноманітність елегантних світильників. Щоб правильні люстри свічки купити Україна, необхідно вибрати кількість ламп, матеріали, колір і тип лампочки. Перед замовленням, розрахуйте необхідний для вашого приміщення світловий потік. Для житлових приміщень це зазвичай 150 люксів на квадратний метр. Для вітальні в 35 кв. м потрібно замовити таку кількість ламп, щоб загальне значення для кімнати досягало 5250 люменів. Це означає, що за все доведеться 11 світлодіодних лампочок, які дають світловий потік по 250 люмен кожна. Тому, можна купити люстру свічки на 5-6 ламп як основне джерело світла і кілька бра на стіну.
Такі міні-канделябри бувають з різних матеріалів. В інтернет-магазині Light House є в продажу люстри свічки:
• металеві;
• скляні;
• бронзові;
• керамічні;
• пластмасові;
• кришталеві.
Люстра свічка з кришталевими підвісками виглядає подвійно незвично за рахунок чарівних відблисків, який відбиваються від граней на підвісці. Плафони бувають з матового з напиленням або прозорого скла. Можна навіть люстри свічки купити Київ з патиною на корпусі. Це додасть ефект старовини навіть новим моделям. На склі часто роблять напилення або контурні малюнки акрилом. Люстра свічка купити яку можна прямо зараз онлайн на нашому сайті це не тільки доповнення для традиційних інтер'єрів. Нові конструкції не менш функціональні і підходять в такі сучасні стилі, як кантрі, мінімалізм, модерн.
Стильна люстра зі свічками купити яку можна в стриманих кольорах, з мінімальною кількістю візерунків, ліпних прикрас, з чіткими прямими лініями виглядає ще більш оригінально. Це акуратний канделябр, навіть швидше свічник, з прямими власниками для свічок. У продажу є такі моделі бежевого, білого, чорного і сірого кольорів.
Щоб підібрати світильник правильно, враховуйте розміри приміщення. Зазвичай це громіздка конструкція на підвісі, яка кріпиться до стелі на гачок. Якщо лампочок всього 5-6, вони можуть розміщуватися в один ярус. Однак, якщо їх потужність менше, приміщення більше, то знадобитися більше. Краще, якщо лампочки будуть розміщені в кілька ярусів. Коли вибираєте онлайн такий прилад звертайте увагу на надійність і зручність кріплення. В ідеалі світильник повинен легко розбиратися для заміни елементів і миття. Можна замовити відразу кілька ламп на зміну згорілим. Якщо ви віддаєте перевагу світлодіоди, то міняти доведеться всього лише раз або два на 2 роки.
Ціна залежить від матеріалу і від розмірів. Кришталеві світильники мають вартість набагато вище, ніж скляні або звичайні пластикові. Мініатюрні моделі також допоможуть зберегти бюджет, якщо того дозволяють розміри кімнати. Ціна світлодіодних світильників вище, але вона окупається надалі. Як правило, вартість плати за електроенергію знижується на 50%. Очевидні переваги світлодіодів в поєднанні з незвичайним красивим світильником роблять вигоду вдвічі більше!