Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Дитячі настільні лампи

Дитячі настільні лампи
Якісне освітлення в кімнаті для дітей - першочергове завдання при плануванні ремонту. Дитяча настільна лампа служить додатковим джерелом світла, в потрібний момент підсвічуючи затемнені ділянки. Вибір моделі залежить від віку крихти, його захоплень і призначення приладу. Настільна лампа дитяча служить прикраса робочого столу або тумбочки біля ліжка, в той же час виконуючи безліч корисних функцій. Вона не тільки доповнює центральне освітлення, але і може служити основним джерелом вночі або при поділі зон в приміщенні Подробнее...

969 грн.
1 149 грн.
1 169 грн.
159 грн.
1 219 грн.
1 599 грн.
379 грн.
760 грн.
В інтернет-магазині Light House є в продажу лампи настільні ігри будь-якого розміру, дизайну і конструкції. Щоб замовити відповідну модель, уважно вивчіть характеристики, порівняйте з іншими. Купівля онлайн вигідніше тим, що є достатня кількість часу і інформації для вдалого замовлення.
Перш, ніж купити дитячі настільні лампи, визначте її призначення. Якщо це просто джерело додаткового світла, то вона повинна поєднуватися з іншими світильниками і люстрами по стилю. Завдання дизайнера купити настільну дитячу лампу так, щоб вона не конфліктувала з оформленням інтер'єру. Для це визначте стильовий напрям і дотримуйтесь рекомендацій фахівців. Наприклад, настільні лампи дитячі стриманого мінімалістського дизайну доречні за партою старанного учня, у якого немає ні місця, ні часу для ігор. Такі кімнати оформляють в стилі техно, який подобатися підліткам і хлопчакам-школярам. Дівчаткам більше підходить класична дитяча настільна лампа купити яку можна з метою доповнити інтер'єр палацу принцеси.
Хлопцям по старше важливо, щоб світильник давав якісне світло. Дитячі лампи настільні на робочому столі підсвічують під час навчання, малювання і якихось виробів. Гарне освітлення безпосередньо впливає на розвиток, так як від яскравості, інтенсивності та правильності передачі кольору залежить правильність сприйняття образів. Дитячі настільні лампи купити необхідно малюкам вже з дошкільного і ясельного віку. Вони тільки вчаться займатися, тому важливо починати при хорошому світлі. Настільна лампа дитяча купити для самих маленьких краще в такому стилі, щоб вона приваблювала їх за навчальну парту. Світильник, який одночасно піднімає настрій і розважає малюка подвійно вигідний. Настільна дитяча лампа дає можливість переключити увагу, щоб малюк не втомлювався під час довгих занять.
Який настільний світильник в дитячу вибрати?
Дитячі настільні світильники розрізняються по конструкції, дизайну, принципом роботи і призначенню. В інтернет-магазині Light House є в продажу такі види:
• нічник настільний дитячий;
• настільна лампа з годинником дитяча;
• моделі у вигляді звіряток, казкових героїв, мультиків;
• регульовані дитячі світильники настільні.
Вибір відповідного електроприладу залежить від уподобань «власника території». Нічник дитячий настільний позбавить малюків від нічних переживань, подарує спокійний здоровий сон і для дітей, і для батьків. Його можна встановлювати на тумбочок або кріпити до спинки ліжка. Є оригінальні моделі з крутяться плафонами, ажурним абажуром, через який проходять промені світла. Їх вартість може бути трохи вище, так як вони повинні мати потужні запобіжники, що захищають деталі від перегрівання і плавлення. Дитяча настільна лампа з годинником корисніше подвійно. При невисокій ціні, цей функціональний прилад заощаджує простір і кошти на покупку і розміщення ще одного девайса на столі. Настільна лампа в дитячу кімнату в формі будь-яких персонажів розвеселить дитини, підкріпить бажання з радістю перебувати в кімнаті, вчитися і грати в неї.
Регульовані варіанти корисні тим, що їх можна повертати і направляти для зручності в залежності від ситуації. Лампа настільна дитяча купити з поворотним механізмом можна за приємною ціною в Light House. Регулюватися може кут світіння, напрямок за допомогою гнучкого тримача або самого плафона. Настільна лампа для дитячої буває з різними механізмами кріплення. Найоптимальніша вартість у приладів, які просто ставитися на поверхню. Однак, з огляду на рухливість молодих розвиваються чоловічків, безпечніше для них, якщо всі електричні прилади будуть надійно закріплені. Для цього рекомендуємо купити настільну лампу дитячу на струбцине. Це механізм, який закручується з нижньої частини стільниці. Він складається з двох половинок, які зверху і знизу стійко закріплюються. Такий прийом гарантує, що лампа дитяча настільна буде практично намертво прикручена і навіть найактивніші діти її НЕ розіб'ють.
 Більш стійка також настільна лампа в дитячу на прищіпки. Вона більш проста і зрозуміла у використанні, її місце розташування простіше і швидше змінити, ніж у випадку зі струбциною. Останню потрібно розкручувати і закручувати на новому місці. Світильник настільний дитячий знімається і встановлюється за пару секунд.
Перш, ніж придбати прилад, звертайте увагу на вимоги щодо безпеки. Крім надійних кріплень, настільна лампа для дитячої кімнати повинна відповідати нормам. Електроприлади для дітей повинні бути оснащені посиленими запобіжниками, бути вологостійкими, удароміцними і стійкими. Всі запчастини повинні бути міцно прикручені, краще, якщо конструкція складно розібрати, все кріплення приховані від неозброєного ока. Корпус не повинен містити гострих кутів і дрібних знімних деталей. Більш гігієнічними і безпечними вважаються вироби з міцного термостійкого пластика, акрилу, металу, дерева. Можна навіть купити світильник у ванну з вологозахищений корпусом. Скляні, керамічні та моделі з китайського пластику тендітні і при розбиванні утворюють гострі осколки.
Уважно поставтеся до матеріалів. Якщо купувати прилади, заощадивши на якості, ви можете нашкодити малюкові токсичними виділеннями, легко ламаються деталями