Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Офісні настольні лампи

Офісні настільні лампи
Універсальний функціональний прилад і прикраса для робочого столу - лампа настільна офісна служить не просто доповненням до основного висвітлення, а й стає самобутнім предметом декору. При правильному підході до замовленням світильника в кабінет можна підкреслити достоїнства інтер'єру, зробити приміщення світлим, яскравим, а робочий процес приємним і спокійним. Вона підвищує якість освітлення під час робочого процесу, що безпосередньо впливає на рівень напруги Подробнее...

1 439 грн.
809 грн.
1 349 грн.
1 819 грн.
2 229 грн.
1 349 грн.
1 279 грн.
1 459 грн.
1 389 грн.
2 139 грн.
1 889 грн.
849 грн.
2 229 грн.
При втоми очей через поганий світла знижується загальна ефективність розумової діяльності, погіршується увага, концентрація і розслабляються аналітичні центри, вихід - це офісні настільні лампи.
Купити офісну настільну лампу - гідне рішення проблеми зональної підсвічування кабінетів. Персональний джерело світла у співробітників забезпечить достатній світловий потік відповідно до норм охорони праці. Настільні лампи офісні повинні доповнювати центральне освітлення так, щоб в приміщенні з комп'ютерами було не менше 300 люксів. Люкси - це показник світлового потоку, кількість світла на 1 кв. м. Саме робоче місце повинно мати не менше 500 люксів. В такому випадку, саме лампа для комп'ютерного столу є незамінним джерелом рівномірної і достатньої підсвічування. Спільно з центральною люстрою, денним світлом, настінними світильниками в навколишньому просторі повинно бути не менше 300 люксів.
Як вибрати настільні лампи для офісу
В інтернет-магазині Light House можна офісні настільні лампи купити найрізноманітніших форм і розмірів. Прилади необхідно підбирати виходячи з призначення, потужності і технологій. Офісна настільна лампа насамперед вибирається за розмірами. В ідеалі, лампочка повинна знаходитися на рівні 35-40 см над поверхнею, яку висвітлює. Відповідно, лампа для комп'ютера повинна розміщуватися трохи вище монітора, і її загальна довжина повинна бути 45-50 см. Дуже важливий показник безпеки для здоров'я - коефіцієнт пульсацій. Настільна лампа офісна повинна мати значення не вище 5%. Перевірити це можна спеціальним пульсомірів.
Наступне, на що слід звернути увагу, купуючи настільні офісні лампи, - колірна температура. Для кабінетів рекомендований показник 3500-5000 К, що в перекладі на мову обивателя - нейтральний білий світ. Краще, якщо настільна лампа для офісу все ж матиме температуру не нижче 4000 К - тоді світло буде здаватися максимально наближеним до денного натуральному, але буде інтенсивним і насиченим. Для ефективної роботи співробітників також важливий індекс передачі кольору (RA). Якщо лампа офісна настільна має індекс 90-95, то цього досить для нормального функціонування органів зору. Очі не втомлюються, предмети, кольору, яскравість і контрастність сприймаються адекватно.
Дуже важливе значення має якісь лампочки вставлені в офісні лампи настільні. Існує кілька видів світильників по типу використовуваних технологій:
1. Люмінесцентні. Така настільна лампа в офіс часто незвичайної подовженої форми, так як сама лампочка трубчаста і довгаста, з парами ртуті по середині, які і створюють свічення. У них є недолік - низька екологічна безпека. У них відносно тривалий термін служби, висока енергоефективність. Світіння частіше нейтральне або холодну біле, по сприйняттю для очей - штучне.
2. Галогенні. Зазвичай це світильник офісний настільний в стилі ретро з традиційним зеленим плафоном. Ця лампочка дає м'який теплий жовтувате світло. Згодом галогенки мутніють, проте вони служать довше лампочок розжарювання. Принцип роботи полягає в циркуляції парів брому, які повертають частинки металу на нитку.
3. Лампочки розжарювання. Класичні настільні світильники для офісу зі звичним світінням. Як правило, з купольним або конусним ковпаком. Дають теплий білий світловий потік в 60-100 пн. Вони найменш вигідні в плані споживання електроенергії і терміну служби. Також вони швидко і сильно нагріваються, а з тим урахуванням, що настільні лампи для роботи знаходяться дуже близько до працівника, це суттєвий мінус.
4. Світлодіодна. Лампа настільна офісна ціна якої трохи вище за інших видів, оскільки вона LED, останнім часом вони найбільш поширені. Це легко пояснити економічністю і довговічністю світлодіодів. Лампа настільна офісна світлодіодна дає рівний насичений світло, яскравість і інтенсивність якого можна регулювати, виходячи від потреб. При потужності 8-12 Вт вона дає світловий потік 250 лм, що в 5 разів більше, ніж лампочки розжарювання.

Перед тим, як лампа настільна офісна купити, слід визначиться з методами кріплення до поверхні. Вона повинна бути стійкою і не займати багато місця на столі. Лампа настільна офісна на струбцине зручна, так як встановлюється з краю, на будь-якій поверхні: шафі, полиці, столику. Механізм закрутки можна відрегулювати під будь-яку товщину. При цьому, така лампа робоча настільна повинна мати гнучкий тримач, щоб направити його під потрібним кутом при вертикальному кріпленні. Регулюється прилади зручні у використанні, так як можна виставити потрібну висоту і напрямок.
В інтернет-магазині Light House можна замовити офісні настільні світильники на прищіпки. Вони теж встановлюються на будь-яку товщину і під будь-яким кутом, надійно фіксуються. Звичайна лампа настільна для офісу на стійці або на платформі вільно ставиться на горизонтальній поверхні. Їх вартість трохи нижче, вони підійдуть тим, у кого на столі завжди наведено лад і в трудовому хаосі нічого не падає і не розбивається.
У продажу в онлайн магазині лампа настільна для роботи різних дизайнів. В кабінети більше підходять стримані стилі хай-тек, мінімалізм, техно. Однак, в приміщення для керівників, оформлені з особливим шиком і розкішшю, підійде класичний світильник настільний офісний з обробкою під старовину, тріщинами, позолотою. На бронзовому тримачі, зі старовинним ретро-плафоном. Така лампа настільна офісна Київ виглядає незвично і привертає увагу. Відповідно, і ціна на неї навіть при онлайн продажу вище, ніж на більш прості моделі.