Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Дитячі світильники

Дитячі світильники
Світильник в дитячу - це одна з найголовніших речей у кімнаті. Від освітлення залежить сприйняття дитини, багатство фарб, насиченість кольорів. Світильник дитячий здатний прикрасити навколишній світ в очах малюка, зробити його яскравим, чітким і красивим. Щоб світло приносив дітям тільки радість, слід правильно підібрати і встановити відповідні освітлювальні прилади. Перш, ніж світильник в дитячу купити, необхідно вивчити загальні вимоги і правила з налагодження правильного світла в приміщеннях для малюків Подробнее...

2 439 грн.
4 759 грн.
1 119 грн.
1 949 грн.
3 129 грн.
1 019 грн.

Немає в наявності

989 грн.
3 899 грн.
3 009 грн.
У цій статті ми зібрали кращі перевірені поради, які допоможуть вам розібратися і замовити підходящі світильники для дитячих кімнат.
Батьки намагаються для своїх діток купувати найкращі речі, прикрашають і спрощують їх життя всіма можливими способами. Варто пам'ятати про те, що не завжди дорогі за своєю вартістю, світильники в дитячу кімнату однозначно будуть краще більш простих моделей. При підборі слід звертати увагу на масу чинників. Необхідно врахувати рівні освітлення, необхідний світловий потік, інтенсивність і силу світла. Світильники для дитячої потрібно рівномірно розмістити по всій площі, щоб домогтися однакової яскравості у всіх зонах. Професіонали для цього попередньо розраховують кількість приладів і місця їх монтажу. Якщо плануєте купити дитячий світильник, не звертаючись до фахівців, можете прорахувати все самостійно.

Норми освітлення для дитячої кімнати
 Першочергове завдання - дати максимальний доступ денного світла через вікна і дзеркала. Потім рекомендуємо купити світильник у дитячу наближений за показниками до натурального. Щоб очі дитини не втомлювалися, підбирайте лампи зі світловою температурою 3500-5000 К. Це нейтральний білий світ, схожий на денний. Щоб створити багаторівневе освітлення за всіма правилами дизайну, дитячі світильники купити можна з різними методами кріплення:
• стельові;
• настінні;
• настільні;
• підлогові.
Стельові дитячі світильники купити Україна можна накладні, підвісні або вбудовані. Вони найкраще підходять в ролі центрального освітлення першого рівня, яке обов'язково має бути організовано в приміщенні з таким призначенням. Підвісні часто виглядають як невеликі люстри-канделябри з декількома плафонами. Ці світильники для дитячої кімнати роблять у вигляді квітів, метеликів, сердечок, з оригінальними підвісками у вигляді звірів, казкових героїв і мультиків. Велика кількість декоративних елементів привертає увагу і розвиває сприйняття дитини. Чим більше складних, хитромудрих, кольорових предметів, тим більше очі вчаться розпізнавати образи, розвивається фантазія і почуття прекрасного.
Дитячі світильники недорого коштують, проте їх різноманітність типів просто вражають. Вони можуть представляти їх собі плафон, який повністю закриває лампу і прилягає до поверхні стелі. Так само їх роблять у вигляді одного суцільного квітки, феї або машинки. Поширені також варіанти в вигляді прозорого або матового скла з кольоровими візерунками рожевих, золотистих, синіх, зелених і жовтих кольорів. Все життєрадісні відтінки повинні супроводжувати дітей в кожному предметі побуту. Можна купити дитячий світильник Україна в вигляді улюбленого мультгероя. У хлопчиків - це супергерої, машини, трансформери. Для дівчат - феї, чарівниці і лялечки.
Дитячі світильники на стіну служать доповненням до центрального світла. Це другий (середній) рівень, який встановлюють для поліпшеної підсвічування ігровий або робочої зони. Купити світильник в дитячу кімнату у вигляді бра потрібно керуючись такими правилами:
1. Закритий плафон. Корпус приладу повинен приховувати все елементи, щоб не виникало бажання доторкнутися до небезпечних запчастинах.
2. Простота використання. Світильники дитячі купити Україна слід з максимально простим і зрозумілим включенням / виключенням.
3. Закриті дроти, вилки, лампа. Максимальний рівень безпеки і захисту від травм.
4. Нешкідливі матеріали. Дитячі світильники Україна, виготовлені зі скла можуть поранити малюка в разі пошкодження в результаті надмірно активної гри. Віддайте перевагу пластик, акрил.
5. Відсутність гострих кутів. Всі краї, скоси, з'єднання повинні бути закруглені і плавно оброблені.
6. Якісний розсіювач. Прямий світловий потік не повинен бити в очі.
Дитячі настінні світильники монтують над ліжком, в ігровій зоні, близько дзеркал. Краще, якщо вони будуть в одному стилі з припотолочная люстрою. На довершення, як освітлення останнього рівня, можна купити світильник дитячий настільний або підлоговий. Перший варіант підходить для установки біля ліжка або на письмовому столі. При виборі орієнтуйтеся на відсутність довгих проводів і надійне кріплення до поверхні. Краще настільні світильники для дитячої купити на струбцине, прищіпки або кронштейні. Незакріплені моделі можуть пошкодитися, розбитися і поранити маленької людини, тому в першу чергу, дбайте про уникнення неприємних ситуацій.
Торшери не дуже вдалий вибір для приміщення з таким функціональним призначенням. Діти ростуть, їм постійно потрібно дівати кудись свою безмежну енергію. Для цього необхідно багато вільного простору. Тому краще купити дитячий світильник в інтернет магазині з надійним кріпленням до стіни, стелі або столу, чого не можна сказати про торшери.
Обов'язково варто купити світильник для дитячої у вигляді нічника. Вартість його не велика, але він подарує хороший і спокійний сон вашому чаду. Світильник дитячий купити обов'язково потрібно з запобіжниками і протипожежними матеріалами, так як він може горіти всю ніч і тому варто заздалегідь подбати про пожежну безпеку. Вибір каганців в магазині Light House величезний, адже для кожного малюка тільки улюблений предмет є заспокійливим.
Дитячі світильники інтернет магазин Light House має в продажу різноманітні типи освітлювальних приладів за формою, розмірами і дизайном. При замовленні онлайн є можливість уважно вивчити комплектацію, зовнішній вигляд і технічні характеристики. Якщо купити дитячі світильники в Україні через інтернет, то ціна виходить набагато нижче. При продажу в магазинах вартість зростає за рахунок оренди, зарплати продавцям і націнки. Недорогі дитячі світильники в Light House - це великий асортимент, якість і надійність.