Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Кришталеві точкові світильники

Кришталеві точкові світильники
Як об'єднати в одному інтер'єрі розкіш і мінімалізм? Дуже просто - використовуючи точкові світильники з кришталем. Красиві блискучі елементи можуть бути в ролі деталей корпусу, прозорого ковпака або підвісок. Кришталь вважається найбільш престижним прикрасою для освітлювальних приладів так, як він:
• дорого виглядає;
• блискучий;
• притягує погляди;
• доступний;
• простий в догляді.
В інтернет-магазині Light House є точкові кришталеві світильники для онлайн продажу на будь-який смак Подробнее...

Їх можна замовити комплектом, щоб прикрасити стелю великої кімнати в єдиному стилі. Також є набори, які включають бра, люстри, лампи і точкові світильники кришталь. Вони створюють цілісну композицію в оформленні будинку. Вартість натурального дорогого скла трохи вище, ніж звичайних скляних плафонів. Кришталь - це покращений силікатна матеріал, в який доданий свинець. Він робить виріб важче, прозоріше і піддається огранювання. Кришталеві світильники на стелю виглядають елегантніше і багатше саме за рахунок гри світла в візерункових гранях. Промені світла відбиваються від вигинів і кидають відблиски на стелю, стіни і меблі.
Як вибрати світильники на стелю з кришталем
Як і на все споти, ціна кришталевого точкового світильника залежить від методу кріплення, розмірів, принципу роботи та бренду. В інтернет-магазині Light House доступні для онлайн замовлення моделі кращих європейських фірм. Серед них Eglo, Artglass, Fabbian, IdealLux. Залежно від стилю, використаного при створенні інтер'єру, можна купити кришталеві точкові світильники різних кольорів і розмірів. Сьогодні у продажу є моделі таких форм:
• круглі;
• квадратні;
• трикутні;
• зірки;
• півмісяці;
• квіти.
На кришталеві точкові світильники традиційно, до корпусу по зовнішній стороні (яка виходить на поверхню стелі) кріплять підвіски. Вони бувають однакової довжини, різні, що збільшуються по спіралі, прямі, закручені, довгі і короткі. Для багатих декоративними елементами напрямків дизайну підійдуть найбільш креативно прикрашені варіанти. Мова йде про неокласика, ампірі, ар-деко і рококо. Можна замовити точковий кришталевий світильник із золотою або срібною арматурою.
На точкові кришталеві світильники ціна відрізняється в залежності від типу кріплення. Вони бувають вбудовані та накладні. Перший тип підходить для натяжних стель, він трохи складніше в установці, однак виглядає компактно і естетично. Накладні здаються більш громіздкими і монтуються за типом звичайної люстри до будь-якої стелі. Кришталеві точкові світильники купити можна з поворотним механізмом. Такі прилади можна налаштовувати за бажанням і задавати напрямки підсвічування. Бувають моделі на одну або кілька ламп. Вибір залежить від розміру території, яку необхідно висвітлити, так як в маленькому кабінеті недоречні багатолампові споти. Вони займають занадто багато простору і їх використання неефективно.
Споти зазвичай використовують для контурної підсвічування. Їх вартість дозволяє придбати кілька однакових приладів в одну кімнату і створити світловий ансамбль під завдання вашого дизайну. Вони можуть служити однаково як доповненням до центрального висвітлення, так і основним джерелом світла. За потреби можна розділити їх на локації і включати в різний час. Наприклад, у вітальні можна залишати освітленій робочу зону, в той час, як в зоні відпочинку буде розслаблююча підлозі інтимна атмосфера.

У даній категорії немає товарів.