Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Точкові світильники для ванної

Точкові світильники для ванної
У сучасних квартирах ванна кімната рідко володіє достатніми габаритами для установки підвісної люстри. Для економії простору рекомендуємо встановлювати точкові світильники у ванній. Вони ще менше, ніж пріпотолочние люстри або плафони, відмінно висвітлюють і займають дуже мало місця. Замовити онлайн точковий світильник у ванну вигідно не тільки з практичного боку, а й з естетичної. Цей тип освітлювальних приладів підходить до всіх напрямків дизайну останніх десятиліть Подробнее...

Якраз в нових стилях основними законами є такі правила:
• відсутність зайвих деталей;
• аскетизм і мінімалізм в прикрасах;
• функціональність в кожній деталі;
• проста, однотонна колірна гамма;
• універсальні, правильні форми і розміри;
• економність і ефективність в роботі.
Точкові світильники для ванної кімнати відповідають такої концепції. В інтернет-магазині Light House можна зробити замовлення онлайн і отримати будь-який вид спитав дешевше, ніж в салонах світла. Крім технологічних дизайнів, світильник точковий для ванної може бути оформлений слушно і для класики. Корпус споту буває з фігурними деталями у вигляді пелюстків, листя, зірок або променів. Також є в продажу дорогі дизайнерські моделі з керамічним, дерев'яним або кришталевим плафоном. Ціна точкового світильника для ванної залежить від матеріалів, принципу кріплення і механізму роботи.
Як правильно вибрати і купити точкові світильники в ванну
В інтернет-магазині в продажу є вбудовані та накладні точкові світильники в ванну кімнату. Виходячи зі специфіки приміщення, рекомендуємо перший варіант кріплення, так як вони більш компактні. Їх дуже просто встановлювати на натяжні або гіпсокартонні стелі, а також під легку плитку. Купити точкові світильники для ванної можна не тільки на стелю, але і в ніші або на стіни. Їх вартість дозволяє купити комплект для контурної підсвічування дзеркала, що значно додасть комфорту під час ранкових зборів на роботу. Можна покласти на них функцію основного джерела світла, якщо правильно підібрати лампи.
Для спитав підходять лампи розжарювання, галогенні і LED. Перший варіант недовговічний і неефективний, а також незручний в плані частої заміни - а це клопіт зі складанням-розбиранням плафона. Часто зустрічаються всередині спитав галогенні лампочки. Вони довше горять, ніж звичайні, але все ж не дотягують до діодів. Їх перевага в відбивачі, який концентрує і направляє світловий потік, що збільшує ефективність світіння. Світлодіодні точечні світильники для ванної мають ціну трохи вище, однак вони зменшують витрати на оплату за електрику. Вони служать в 5-10 разів довше і світять в 10-320 разів яскравіше. Точкові світлодіодні світильники для ванної - кращий вибір в плані економії і естетики.
Освітлення спотами зручно завдяки можливості відокремити різні зони. Місце для релаксу в гарячій ванні з піною можна затемнити, залишивши тільки кілька світильників на стіні. А ось біля шафи і умивальника світла можна додати. Тоді під час вечірнього розслаблення після робочого дня нічого не буде заважати, а яскравий якісне світло з ранку підбадьорить на весь день. Якщо встановлювати близько душовою точкові світильники для ванної купити краще з герметичним корпусом. В принципі. Всі електроприлади в цьому особливо вологому приміщенні повинні мати підвищений ступінь захисту. Рекомендуємо взяти відразу повністю закриті вологозахищені точкові світильники для ванної. Прослідкуйте, щоб на коробці був вказаний стандарт IP 45 і вище. Для більшої гігієнічності вибирайте скляні, кришталеві, керамічні та сталеві корпусу. Пластикові дешевше, однак, при замиканні вони швидко плавляться і загоряються.

У даній категорії немає товарів.