Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Трекові системи

Трекові системи
Трекові система - це набір освітлювальних приладів, закріплених на спеціальній токопроводящей шині. По ній регульовані плафони з лампами пересуваються і створюють направлене світло. Трекові системи освітлення Київ з кожним роком все популярнішим через можливість розділити приміщення на зони, міняти розміщення і напрямок світлових потоків. Величезна кількість дизайнерських рішень дозволяє втілити в життя практично будь-яку, навіть саму сміливу задумку. Традиційно трекові системи освітлення встановлюють в громадських місцях:
• ресторани, бари, кафе;
• торгові центри;
• вітрини магазинів;
• концертні зали, театри, виставки Подробнее...

1 760 грн.
1 760 грн.
1 760 грн.

При правильному підході і стильовому відповідно їх можна встановлювати в квартирах і заміських будинках. Трекові система освітлення має свої особливості установки. Щоб вона виглядала гармонійно, доповнювала композицію, а не стала свідченням відсутності смаку, скористайтеся порадами професіоналів. Перш, ніж трекові системи купити на сайті Light House, слід вивчити правила підбору в нашій статті.
Обираємо трекові системи для будинку
Правильне освітлення в кімнаті гарантує гарну передачу кольору, що покращує зовнішній вигляд кімнати, зберігає зір людини, підкреслює переваги дизайну і ретельно маскує недоліки в тіні. Трекові система купити яку можна в вітальню, спальню, хол відмінно справляється з усіма завданнями. Це не тільки багатофункціональний джерело якісного світла. Шинні системи освітлення виконують ще й естетичну функцію. Вони ідеально доповнюють і розставляють акценти в інтер'єрах:
• хай тек;
• лофт;
• техно;
• мінімалізм;
• модерн;
• кітч;
• поп-арт;
• еклектика;
• еко-стиль.
Світлодіодні трекові системи - найбільш вдале доповнення для дизайну в напрямку хай-тек. Високотехнологічний прилад в стриманому дизайні, одноколірний, чіткої геометричної форми, з гладкою або глянцевою поверхнею. Трекові система світильників відмінно вписується в лофт через асоціації з промисловим обладнанням. Балки, що не приховані труби, батареї, перекриття, металеві двері в такому інтер'єрі виглядають гармонійно. А шинна система освітлення тільки доповнює промисловий дизайн. У мінімалізмі світлодіодні світильники на шинопроводі справляються з подвійною завданням - ефективно висвітлюють територію, не привертаючи уваги до джерела світла і не захаращують простір, на відміну від габаритних стельових люстр, бра або торшерів.
Однак, навіть в елегантних і витончених інтер'єрах таке світло буде доречний. Трек системи освітлення для вітальні в стилі поп-арт підкреслять приналежність до масової культури, так як вони нагадують софіти на телестудії. В принципі, це і є софіти, тільки зменшені до побутового рівня. Трекові системи освітлення будинку в стилі еклектика поєднують з класичними елементами декору - колонами, золоченими рамами, шовками, оксамитом, різьбленими дерев'яними і кованими деталями. Контрастні прикраси - інноваційні світильники плюс старовинні статуетки - при правильному поєднанні дають особливий ефект витонченого оригінального дизайнерського підходу до оформлення. Трекові системи освітлення купити для кімнати в еко-стилі варто через їх економічності, екологічності та мінімалістського зовнішнього вигляду, так як це основні принципи цього напрямку.

З чого складається трек система освітлення?
Функціональність і велика кількість переваг такого роду освітлювальних приладів гарантована їх особливою конструкцією. Світильники шинні системи складаються з светоелементом, підвісного струмопроводу, кріпильних елементів, підвіски, з'єднувачі. Завдяки такій конфігурації, лампи можна фіксувати на будь-якій висоті, додавати або знімати з шини. Трекові світлодіодні світильники на шинопроводі можна переміщати по всьому периметру кімнати і повертати в потрібному напрямку. Завдяки маневреності вдається домогтися бажаного ефекту зонального освітлення. Їх вартість цілком опрадана високою ефективністю і простотою використання.
Светоелементом для системи не обов'язково підбирати в одному дизайні. Вони бувають різних кольорів, форм і розмірів. Залежно від інтер'єру, можна замовити онлайн навіть різні плафони на одну систему. В інтернет-магазині Light House у продажу є чорні, білі, сірі «металік» з різними типами кріплень. Недорогі трекові системи доступні для замовлення готовими наборами. Комплектацію необхідно обговорювати вже при продажу. Ціна залежить від кількості светоелементом. Його визначають за нормою освітлення, виходячи з показників люмени на квадратний метр. Ціна одного світильника від 250 до 180 грн. Шинні системи освітлення купити онлайн можна зі світлодіодними лампами. Тоді вдасться заощадити на вартості комунальних послуг. Лампочки розжарювання мають передачу кольору гіршої якості, що суперечить технологічності приладів.