Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Світлодіодне освітлення

Світлодіодне освітлення
Діоди поступово витісняють стандартні лампи розжарювання з ринку освітлювальних приладів. Тож не дивно, адже світлодіодне освітлення має наступні переваги:
1. Довговічність. Середня тривалість безперервної роботи 1 лампи - 50 000 годин, тоді як лапи розжарювання - 1000 годин.
2. Надійність. Протягом всього терміну діоди не змінюють силу і яскравість світла, тоді як звичайні лампи мутніють.
3. Економічність. Споживають в 10 разів менше енергії Подробнее...

329 грн.
14 грн.

4. Міцність. Кристали діодів стійкі до механічного впливу.
5. Безпека. Світлодіодне освітлення в Україні споживає струм з напругою 12В.
6. Багатофункціональність. Їх можна використовувати в усіх сферах.
Світлодіодне освітлення будинку може бути як у вигляді звичайних стельових люстр, торшерів, бра і світильників, так і у вигляді контурної підсвічування стрічками. Останньою можна оформити ніші, картини, відокремити зони приміщень, підсвітити підлогу і карнизи. Купити світлодіодне освітлення можна для магазинів, кафе і барів. LED-стрічки застосовують для оформлення вивісок, вітрин і картин. Вони бувають монохромні і RGB. Управляти перемиканням можна навіть віддалено через адаптер.
LED-лампи можуть давати холодний або тепле світло. Холодний - це білий, яскравий світ, схожий на денне освітлення. Теплий - м'який і жовтувате світло, схожий на вогник від свічки. Різні форми і розміри діодів дозволяють встановлювати їх у всіх типах світильників, люстр і пристроїв. Вони підходять до підвісних, точковим, настільним і накладними приладів.
Повний комплект світлодіодного освітлення в інтернет-магазині Light house складається з стрічки, модуля, блоку живлення, контролера і профілів. В каталозі є ЛІД світильники, люстри і настільні лампи. Все для вашої економії.