Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Неонова стрічка

Неонові стрічки
Неонова світлодіодна стрічка представляє собою плоский шнур з діодами в один ряд. Це найкраще рішення для підсвічування вивіски, вітрин з товарами, полиць, машин, карнизів і букв на вікнах. Можна купити неонову стрічку для прикраси мотоцикла, велосипеда і предметів зі складними формами і вигинами. Вона добре згинається, повторюючи контури поверхні. Її застосовують всюди, де потрібно виділити світлом, додати ефект або розставити акценти.
Світлодіоди дуже економні і довговічні Подробнее...

Вони справно світять 50000 годин безперервно, не змінюючи яскравості. LED-лампочки не схильні до пульсації і перепадів світла. Вони м'яко розсіюють промені на всі боки, від чого гнучка неонова стрічка дає рівномірний однаковий світло по всій довжині. Такий варіант підходить для створення світяться композицій і обробки великих площ. Гнучкий неон має такі переваги:
1. Гнучкість. Можна надавати стрічці будь-яку форму.
2. Міцність. Стійкий до механічних впливів, пилу, сонця і вологи.
3. Простий монтаж. Смужку неону можна просто наклеїти на бажану поверхню як скотч.
4. Рівномірний світіння. Розсіювачі на кожній лампочці створюють плавну світлову лінію.
5. Довговічність. Кристали діодів працюють в 10 разів довше звичайних лампочок.
Неонова стрічка 220 підключається до всіх типів розеток. Щоб вона горіла різними кольорами, кліпала і переливалася, потрібно встановити спеціальний контролер. З його допомогою можна задавати режими світіння, переливи, час включення і виключення.