Интернет магазин Light House
Порівняння (
0
)

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

light.house.kherson@gmail.com

+38 (099) 114 93 00

+38 (096) 078 88 25

Світлодіодна стрічка

Світлодіодні стрічки
Світлодіодна (LED) стрічка - це гнучка смужка з лампочками на лицьовій стороні. Її можна приклеїти до будь-якої поверхні або встановити на алюмінієвий профіль. Сфера застосування світлодіодів дуже широка. Ними висвітлюють квартири, офіси, адміністративні будівлі і автомобілі. Купити світлодіодну стрічку можна для оформлення вітрини, вивіски і світяться написів. В каталозі Light house є різні стрічки залежно від типу і розміру. Тип визначають за кількістю діодів на один метр Подробнее...


Найпоширеніший тип - 3,5х2,8мм і 5,0х5,5мм і з густотою 60 або 120 кристалів. ЛІД-смужки бувають також різної потужності. На 8, 10, 12 Вольт. Великим попитом користується світлодіодна стрічка 12 В. Це оптимальне співвідношення потужності, вартості та споживання. Модулі для світлодіодної стрічки бувають монохромними і різнокольоровими. Одноколірні можуть ще відрізняться по температурі світла - холодний або теплий. LED-модулі з RGB бувають у всіх комбінаціях червоного, зеленого і блакитного. Для перемикання знадобиться спеціальний контролер.
Як купити світлодіодну стрічку в Україні
Вибираючи лід-стрічку, звертайте увагу на її ударостійкість. Її можна визначити за стандартом з індексом IP, який вказаний на упаковці. Якщо написана цифра більше 44, значить, прилад можна використовувати на вулиці. Також дивіться на такі характеристики:
● Потужність вихідного потоку Вт / м;
● Сила світлового потоку Лм / м;
● Розмір;
● Температура світла;
Світловий потік - це сила світла. У міжнародній системі вимірюється в люмен. Якщо вказано, що освітлювальний пристрій має характеристики 1200 Лм / м, то 1 метр дає таке ж освітлення, як і стандартному світильнику на 100Вт. Потрібні вам характеристики залежать від сфери застосування. Для вулиці підійде потужні і міцні діоди, а для оформлення ніші або підсвічування картини можна взяти стрічку слабкіше.